Strony internetowe, sklepy internetowe. Profesjonalnie (184274)

Cena: do uzgodnienia
Kontakt

512604092 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

śro 10 lip 2024 10:54

Opis Wyświetleń: 17


Twój biznes zaczyna się od dobrej strony www.
Tworzymy strony proste, landing pages, strony bardzo mocno rozbudowane oraz sklepy internetowe.
Istnieje możliwość realizacji strony jak i e-sklepu w naszym systemie ratalnym. Splata następuje w ciągu 12 miesięcy. W tym oferujemy administrację strony, sklepu.
Mamy również możliwość rozliczenia strony w zamian za działania marketingowe. Obsługujemy działania reklamowe a stronę, sklep otrzymujesz za 1 zł. Zapewniamy od początku naszej współpracy duży ruch na stronie.
Zadzwoń, zapytaj o szczegóły.
Więcej o naszych realizacjach:
Strony internetowe, które tworzymy są oparte na systemach zarządzania treścią, dzięki temu są czytelne oraz proste w obsłudze.
Dzięki optymalizacji treści, są one przygotowane pod przyszłe pozycjonowanie.
Oferujemy swoją pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego oprogramowania oraz grafiki dostosowanej do charakteru działalności.
Zapewniamy dożywotnią gwarancję na funkcjonalność strony oraz przeprowadzamy szkolenia dla personelu z obsługi wybranego systemu zarządzania.
ZAPEWNIAMY:
- Pełna kontrola:
Zawsze możesz edytować i rozbudować stronę. W prosty sposób zrobisz to sam lub utworzysz konto dla pracownika firmy, aby mógł zarządzać witryną.
- Dostęp do strony:
My projektujemy, ale dostęp do strony, hostingu, domeny zostaje w Twojej firmie. Masz nad nimi pełną kontrolę.
- Jakość i unikalność:
Masz pewność, że otrzymasz stronę zaprojektowaną specjalnie dla Twojej firmy, usługi, produktu. Dbamy o każdy detal, ponieważ wiemy, że szczegóły mają znaczenie.
- Szybki czas realizacji:
Jeśli współpraca z przebiega sprawnie na wykonanie strony internetowej potrzebujemy kilka dni roboczych.
- Jedna strona na wszystkie urządzenia:
W ramach oferty strony internetowej otrzymasz witrynę dostosowaną do urządzeń mobilnych. Dzięki temu Twoja strona będzie się poprawnie wyświetlać na smartfonach, tabletach i większych ekranach.
- Polityka prywatności:
W ramach strony otrzymasz witrynę dostosowaną do wymogów Polityki prywatności, RODO z informacją o ciasteczkach. Dzięki temu Twoja witryna internetowa będzie dostosowana do wymogów prawnych.
- Sieci społecznościowe:
Strona w ramach naszej oferty stron internetowych jest zintegrowana z profilami Twojej firmy w popularnych serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Twitter czy Google.
- Niezbędne dodatki:
Twoja witryna www otrzyma sprawdzone i niezbędne komponenty: aktualności (blog), Lookbook, formularz kontaktowy. Wszystko zarządzane przez Ciebie lub pracowników Twojej firmy z poziomu panelu administracyjnego. Nie zapominamy też o certyfikacie SSL
Zapraszamy do kontaktu.
https://kompleksowestrony.pl/

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: