Wieczór panieński LATINO NIGHT (18841)

Cena: 130.00 PLN
Kontakt

531288783 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

śro 14 paź 2020 07:33

Opis Wyświetleń: 41

LATINO NIGHT to wieczór panieński opiewający gorące rytmy latino - pełna godzina zegarowa treningu pobudzającego endorfiny i całe ciało do ruchu wraz z nabyciem nowego doświadczenia oraz nauką tańca latynoamerykańskiego dla każdego. Cena 120 zł od grupy zawiera wynajem sali, trening z grupą, poczęstunek szampanem, upominki oraz vouchery dla każdego uczestnika.

Istnieje również możliwość dojazdu do różnych lokalizacji wskazanych przez grupę lub wynajem kilku sal na terenie Lublina o dogodnej dla uczestników godzinie! Cena jest stała i niezależna od liczby uczestników. Sprawdź ofertę i przeżyj niezapomnane chwile.

ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA:
www.firstdancelublin.com
facebook.com/FirstDanceLublin
instagram: firstdancelublin

O MNIE:
Nazywam się Marcin Rychwiński. Blisko 13 lat poświęciłem zawodowemu uprawianiu sztuki tanecznej osiągając międzynarodowe klasy taneczne A/A w tańcach latynoamerykańskich i w tańcach standardowych oraz zdobywając wysokie lokaty na turniejach tańca towarzyskiego. Lata występów na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej zaowocowały rozwojem tanecznych umiejętności i poszerzania doświadczenia. Reprezentowałem klub "Lider" Lublin zdobywając tytuły Mistrza i V-ce Mistrza Okręgu Lubelskiego w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, a także nieprzerwanie plasując się w czołówkach top 20 najlepszych par Polski kategorii Youth w tańcach latynoamerykańskich. Swoją karierę w 2010 roku zakończyłem tańcząc w warszawskiej formacji latynoamerykańskiej "Akant Family" i zdobywając z grupą taneczną tytuł V-ce Mistrza Polski. Jestem absolwentem specjalizacji animacja kultury na kierunku pedagogika (UMCS) oraz pedagogiem -arterapeutą (KUL). Współpracuję z Lubelskim Centrum Inicjatyw Tanecznych prowadząc zajęcia w placówkach szkolnych a także zarażam swoją profesją klientów klubów fitness.
Swoją życiową pasję przekształciłem w nauczanie innych. Od trzech lat First Dance Lublin pomaga grupom, parom, a także indywidualnym osobom w rozwoju kompetencji tanecznych świadcząc swoje usługi.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: