Wycinka drzewa, tel 504-746-203, Wrocław, wycinanie drzew, gałęzi, cena, podcię (27348)

Cena: do uzgodnienia
Kontakt

504-746-203 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

nie 02 maj 2021 19:52

Opis Wyświetleń: 6

Wycinka drzewa, tel 504-746-203, wycinanie drzew, gałęzi, cena,
Wycinanie drzew,  krzewów, przycięcie gałęzi, wywóz odpadów zielonych.  Usuwanie drzew i krzewów. Pielęgnację drzew owocowych i krzewów. Przycięcie gałęzi, skrócenie żywopłotu, podcięcie pielęgnacyjnej. Utrzymanie zieleni na działce i  ogrodzie. Wykonujemy cięcia pielęgnacyjne, prześwietlające i korekcyjne drzewa i żywopłotu. Wycinka drzew, korekcja korony drzewa, usuwanie suchych gałęzi -karczowanie zarośli  Porządkowanie terenu po wycince i pracach w ogrodzie wraz z wywozem odpadów.
Chcesz usunąć drzewa i krzewy, które rosną na twojej działce? 
Pamiętaj, że musisz dostać zezwolenie. Nie można wycinać drzew i krzewów bez zezwolenia.
Jak uzyskać zgodę na wycinkę drzewa ? Złóż odpowiedni wniosek w urzędzie lub skontaktuj się z nami. Pomożemy przygotować odpowiednią dokumentacje i złożymy wniosek do urzędu. Pozwolenie na wycinkę drzewa. Uzyskanie zezwolenia na wycinkę drzew. Przygotowanie dokumentacji do wniosku, wycinka drzew. Uzyskaj zezwolenie,  na usunięcie drzew i krzewów.
 Prace porządkowe na działce i w ogrodzie: Podkaszanie, wertykulacja , nasadzanie nawożenie -grabienie liści, prace porządkowe, karczowanie i koszenie  zarośli, pielenie  oraz strzyżenie żywopłotów i krzewów -opieka i pielęgnacja ogrodów całoroczna i sezonowa opieka nad ogrodem.
 Cena do uzgodnienia. tel 504-746-203.

Usługę wykonujemy na miasta Wrocław, Oława, Trzebnica, Siechnice, Jelcz Laskowice, Oleśnica, Długołeka, Czernica, Oleśnica, Kobierzyce.
Cennik do uzgodnienia.
Tel. 504-746-203
http://omegaplus.home.pl/wycinka-drzew-wroclaw/
https://www.youtube.com/watch?v=18CR5fg1578
 

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: