​Skrzynka na grób, cena z montażem tel. 504-746-203. Obudowa grobu. Wrocław. Obu (27371)

Cena: oddam
Kontakt

504-746-203 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

nie 02 maj 2021 23:01

Opis Wyświetleń: 6

Skrzynka na grób, cena z montażem tel. 504-746-203. Obudowa grobu. Wrocław.
Obudowy na grób tymczasowy. Oferujemy montaż na wszystkich cmentarzach w mieście Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Siechnice.  Rama drewniana, skrzynia zapewnia zabezpieczenie grobu do czasu postawienie pomnika z kamienia.
W naszej ofercie znajdują się nie tylko obrzeża drewniane ale również krzyże, płotki nagrobne.   Sztuczne trawy oraz zrębki i dekoracje do obudowy nagrobnej. Proponujemy również stroiki na cmentarz,  kompozycje kwiatowe, wianki będą ozdobą grobu.
Grysy i otoczaki,  kamienie ozdobne w różnych odcieniach kolorystycznych oraz gramaturze, które pasują do ozdobienia każdego rodzaju pomnika. Kamienie są naturalny bardzo wytrzymały i przede wszystkim odporne na warunki atmosferyczne. Grys o różnej średnicy i kolorze  pozwala na wiele na tworzenia wielu aranżacji razem na przykład z roślinami.
Sprzątanie po pogrzebie, montaż obudowy na grób, uporządkowanie terenu wokół mogiły.
Wrocław, Osobowice, Grabiszyn, Pawłowice, Leśnica, Psie Pole, Kiełczowska, cmentarz osobowicki, grabiszyński, Klecina, Brochów, Bujwida, Smętna, Bardzka, św. Wawrzyńca, Rodziny, Maurycego, Ducha Świętego, Jerzmanów, Maślice,  Rędzińska, Gałczyńskiego, Ołtaszyn, Gosławicka, Krzelowska, Marszowice 
Tel. 504-746-203
http://posprzataniegrobow.eu/

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: