Obróbka graficzna zdjęć on-line. (31067)

Cena: 30.00 PLN
Kontakt

730101014 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

wto 20 lip 2021 17:42

Opis Wyświetleń: 9

Dzisiaj, kiedy całe życie w dużej mierze kręci się w internecie, wskazane jest zadbać o swój image – w końcu ,,jak Cię widzą, tak Cię piszą”.
Jeżeli nie masz możliwości zrobienia profesjonalnej sesji zdjęciowej, ale chcesz wrzucić na swoją tablicę nowe fotki to może lepiej odświeżyć te stare zdjęcia, które do tej pory przeleżały w szufladzie, zapomniane?
Nieopublikowane dotąd zdjęcia z minionego lata albo z dzieciństwa mogą być przyjemnym wspomnieniem, którym podzielisz się ze znajomymi i ze światem.

Zajmujemy się profesjonalnym odnawianiem, odświeżaniem i retuszowaniem fotografii, dostarczonych nam przez naszych klientów.
W cenie znajduje się również przygotowanie końcowe fotografii na potrzeby klienta, np. na potrzeby publikacji w mediach społecznościowych, wydruku, archiwizacji...

Szybki czas realizacji zamówienia sprawia, że w krótkim czasie możesz cieszyć się nowszymi, lepszymi zdjęciami, a dzięki dobrodziejstwu internetu nie musisz ruszać się z domu.
Wszystkie formalności załatwimy online – szybko, sprawnie i bezpiecznie!

Przyjmujemy nieograniczoną ilość fotografii – sam decydujesz czy do obróbki graficznej oddajesz nam jedno, dwa, dziesięć, pięćdziesiąt lub więcej zdjęć.

Cena za usługę ustalana jest indywidualnie.
Przy większej ilości zdjęć udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, najwyższa jakość usług, krótki czas realizacji oraz dyskrecja. Wszystko co robimy, robimy wedle uwag i sugestii klienta.
Zapraszamy do kontaktu.
Bielizna męska na Ceneo
Wyposażenie wnętrz - sprawdź na Ceneo.pl

Akcesoria do samochodu - zobacz na Ceneo

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: