Zdjęcia do dokumentów. Dowód osobisty, prawo jazdy, paszportowe, legitymacyjne. (31068)

Cena: 40.00 PLN
Kontakt

730101014 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

wto 20 lip 2021 14:22

Opis Wyświetleń: 5

Potrzebujesz wyrobić sobie nowy dowód osobisty, prawo jazdy, paszport bądź inny dokument, który wymaga fotografii biometrycznej?

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi.

Wykonamy dla Ciebie fotografie biometryczne, drukowane na nowoczesnym druku termosublimacyjnym, który zapewnia fotografii estetyczny i schludny wygląd, a dodatkowo sprawia, że jest odporna na zabrudzenia takie jak odcisk palca itp.

Otrzymasz osiem sztuk wydrukowanej fotografii o wymiarze 35 mm X 45 mm i elektroniczną wersję fotografii, która jest wymagana gdy chcemy założyć elektroniczny profil zaufany.

Całość realizacji usługi potrwa do dwudziestu minut, podczas których wykonamy fotografię, a następnie poddamy ją obróbce w programie graficznym.

Zdjęcia przez nas wykonywane spełniają warunki wymagane przez urząd przy równoczesnej dbałości o estetykę i wygląd zdjęcia, dzięki czemu cieszymy się pozytywną opinią naszych klientów.

Zdajemy sobie sprawę, że twarz ludzka ma niepowtarzalny kształt, więc dobieramy oświetlenie tak, aby wydobyć mocne punkty, zmniejszyć niedoskonałości, a to wszystko przy zachowaniu wymagań stawianych przez urząd.

Cena za usługę wykonania fotografii biometrycznej w formie papierowej (8 sztuk) i elektronicznej wynosi 40 złotych. Jeśli potrzebują Państwo więcej niż osiem sztuk to dodruk kolejnych zdjęć (również osiem sztuk) wymaga dopłaty wynoszącej 5 złotych.

Zapraszamy do naszego studia fotograficznego, zlokalizowanego na ulicy Narutowicza 47 lok.1(parter) vis a vis Teatru Wielkiego oraz studia fotograficznego na ulicy Piotrkowskiej 25 ( w podwórzu, po lewej stronie)
Bielizna męska na Ceneo
Wyposażenie wnętrz - sprawdź na Ceneo.pl

Akcesoria do samochodu - zobacz na Ceneo

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: