Zdjęcia do dokumentów nie muszą być przykrą powinnością:) (34198)

Cena: 40.00
Kontakt

730101014 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

pon 20 wrz 2021 12:14

Opis Wyświetleń: 12

Wszyscy wiemy jak wyglądają zdjęcia biometryczne do dowodu osobistego – wzrok skierowany przed siebie i poważny wyraz twarzy. Ale, do zdjęcia do paszportu, jak do wszystkiego można podejść z nutką humoru i przemycić do zdjęcia aurę uśmiechu.
Chętnie Ci podpowiemy jak zrobić tak, żeby twoje zdjęcie do prawa jazdy było czymś więcej niż tylko zdjęciem do dokumentu.

W naszej grafice zamieściliśmy informacje, które powinieneś przyswoić, aby zdjęcie było poprawne. Dokładnie zapoznaj się z naszą grafiką, przyjmij ją do swojej świadomości, a przekonasz się, że wykonywanie zdjęcia identyfikacyjnego nie jest straszne i wcale nie musisz na nim wyglądać jak kryminalista na zawiasach.

Jeśli chcesz, aby twoje zdjęcia do dokumentów było czymś więcej niż tylko fotografią twojego poważnego oblicza, wykadrowaną w prostokąt o narzuconych z góry wymiarach to przyjdź do jednej z dwóch naszych pracowni fotograficznych, które znajdują się na ul. Narutowicza 47 (studio fotograficzne Tomasz Pawlak Fotograf) oraz na ul. Piotrkowskiej 25 (studio fotograficzne Multiarte).
Zadbamy nie tylko o to, aby zdjęcia były poprawne technicznie, ale również położymy dużo uwagi do estetycznego wyrazu zdjęcia.

Dlaczego warto przyjść akurat do nas?
Oprócz posiadanego długoletniego doświadczenia i budowanych latami warsztatu fotograficznego, wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, wyczucie estetyki oraz precyzja działań.
Dla naszych klientów wykonujemy zdjęcia, którymi nie powstydzilibyśmy się posługiwać my sami lub nasi bliscy.
Bielizna męska na Ceneo
Wyposażenie wnętrz - sprawdź na Ceneo.pl

Akcesoria do samochodu - zobacz na Ceneo

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: