Zwalczanie Kleszczy, Wrocław, tel. 504-746-203. Opryski na kleszcze, cennik (75315)

Cena: 1.00
Kontakt

504-746-203 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

wto 22 lis 2022 13:50

Opis Wyświetleń: 23

Firma zwalczająca kleszcze. Zwalczanie kleszczy, cennik tel. 504-746-203. Likwidacja i oprysk na kleszcza oraz komary. Usługi odkomarzania na działce i w ogrodzie.

Opryskiwanie, kleszcz, komary, usuwanie zwalczanie, dezynfekcja.
W Polsce występuję ok 19 gatunków kleszczy. Są to pasożyty żerujące na swoich żywicielach poprzez wgryzanie się w ich skórę. Swoje ofiary znajdują dzięki bardzo czułym zmysłom, które reagując na ciepło, ruch czy nawet zapach potu, pozwalają na lokalizacje swojej ofiary by w odpowiednim momencie doczepić i wgryźć w skórę.
Kleszcz występuje w środowisku naturalnym np. lasy, zagajniki, łąki ale również znajduje dobre warunki do bytowania w miejscach zielonych zagospodarowanych przez człowieka, na działce, w ogrodzie czy trawniku, gdzie oprócz człowieka również pies czy kot może być żywicielem dla owada.

Przenoszą się w trakcie ocierania i strącania z roślin, szukając miejsc na ciele gdzie skóra jest delikatniejsza np. głowa (szczególnie dzieci), ramiona czy pod pachami.

Dzięki substancją znieczulającym wprowadzanym przez kleszcza, początkowo ugryzienie nie wywołuje bólu.
Jest szereg chorób wywołanych ukąszeniami tego groźnego pasożyta a najbardziej popularna jest bolerioza, kleszczowe zapalenie mózgu.
Zwalczanie kleszczy.
Oprysk.

Usuwanie kleszczy z ogrodu, działki bez udziału substancji chemicznych.

Preparat oparty o naturalne składniki do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych oraz na zewnątrz. Metoda na odkomarzanie działki, posesji z wykorzystaniem środka naturalnego zawierającego kompozycje olejków eterycznych. Środek odstraszających komary i kleszcze bez użycia pestycydów działa kierując silny strumień o dużym zagęszczeniu kropel na oczyszczaną powierzchnię – zraszanie.  Zwalczanie komarów i kleszczy przy użyciu naturalnych i bezpiecznych środków opartych na składnikach olejków eterycznych. Zraszanie i zamgławianie powierzchni preparatem zawierający geraniol, naturalna kompozycja olejków eterycznych.

Opryskiwanie przeciw owadom naturalny i za pomocą replentów.
Metoda skraplania.

Usuwanie kleszczy oraz komarów z ogrodu, działki bez udziału substancji chemicznych.

Preparat oparty o naturalne składniki do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych oraz na zewnątrz. Metoda na odkomarzanie działki, posesji z wykorzystaniem środka naturalnego zawierającego kompozycje olejków eterycznych. Środek odstraszających komary i kleszcze bez użycia pestycydów działa kierując silny strumień o dużym zagęszczeniu kropel na oczyszczaną powierzchnię – zraszanie.
Zamgławianie terenu

Jest sposób polegający na wytworzeniu mgły składającej się kropelek o mikroskopijnej średnicy, a następnie za pomocą generatora, mgła jest rozprowadzana. Dzięki ich niewielkiej średnicy cząsteczki są lżejsze od powietrza, co pozwala na ich rozprowadzenie w szparach i szczelinach.
Zwalczanie i odstraszanie, dezynsekcja oraz dezynfekcja.

Kuny, lisy - żywołapki, odławianie, elektryczny pastuch, oprysk.

Gołębie - sprzątanie, dezynfekcja.

Kleszcze, komary, muchy, mole, mrówki - oprysk, zamgławianie, zwalczanie, likwidacja.
Dezynfekcja i dezynsekcja. Cennik usługi: tel. 504-746-203

http://omegaplus.home.pl/precz-kleszcz/

http://omegaplus.home.pl/odkomarzanie-wroclaw/

http://www.omegaplus.home.pl/sprzataniepogolebiach/

http://omegaplus.home.pl/muchy-zwalczanie-wroclaw/
Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Czernica, Mirków, Kiełczów, Chrząstawa, Nadolice, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Jelcz Laskowice, Oława, Długołęka, Dobroszyce, Kamieniec Wrocławski, Łozina, Borowa Oleśnicka, Byków, Szczodre, Domaszczyn, Kamień Wilczyce, Kiełczówek, Dobrzykowice, Krzyków, Radwanice, Święta Katarzyna, Żerniki, Smardzów, Iwiny, Wysoka, Szewce, Pęgów, Wiśnia Mała, Krzyżanowice, Pasikurowice, Ramiszów, Ligota, Środa Śląska, Strzelin, Świdnica, Opole, Strzegom, Kłodzko, Wałbrzych, Oborniki Śląskie, Brzeg,

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: