Turbosprężarki i regeneracja turbin Audi, Volvo, Mercedes, BMW, Opel, Ford, Rena (75323)

Cena: 0.00
Kontakt

609 141 806 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

wto 22 lis 2022 20:01

Opis Wyświetleń: 12

MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki

rnWyżej wymieniony adres to adres firmy, której specjalizacja to regeneracja turbin. Można dostarczyć niesprawną część do regeneracji ale również możliwa wysyłka. Firma nasza to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. Turbosprężarki z MR Radka to znany w branży i na rynku produkt. Cechuje go przede wszystkim jakość i gwarancja. Dlatego też obecnie firma MR Radka dostarcza systematycznie hurtowe ilości produktów dla partnerów poza granicami kraju. O jakości naszej przekonali się klienci w Europie, dlatego też obecnie zwiększyliśmy wydajność i jesteśmy gotowi także na hurtowe dostawy i odbiory turbosprężarek.
rn
rnOferujemy turbosprężarki ze sterownikiem, modułem ale również regeneracja turbosprężarek ze zmienną geometrią. W naszej firmie o jakości i sukcesie decydują przede wszystkim ludzie, nasz zespół to grono specjalistów, ludzi z pasją. Poza pracownikami także sprzęt, wyjątkowo precyzyjne maszyny do diagnostyki i nastaw parametrów. To także doważarki i wyważarki oraz piaskarki i szereg innych urządzęń, pozwalających na dokładne naprawy.
rn
rnW firmie naszej również inne usługi i oferta. Nie tylko doskonała regeneracja także skup i sprzedaż turbosprężarek. Pracujemy na renomowanych podzespołach i częściach które wykorzystujemy do napraw.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: