Sesja zdjęciowa na prezent (75372)

Cena: 650.00
Kontakt

730101014 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

czw 24 lis 2022 11:55

Opis Wyświetleń: 9

Wciąż głowisz się, co podarować swojej bliskiej osobie na urodziny bądź wyjątkową okazję? Pragniesz dać coś wyjątkowego? Chcesz, aby Twój bliski zapamiętał ten upominek na dłużej?

Naszą propozycją jest podarowanie sesji zdjęciowej na prezent w postaci vouchera. Jesteśmy studiem fotograficznym z wieloletnim stażem. Uwiecznianie ulotnych chwil na papierze jest naszą pasją. Panuje tu też swobodna atmosfera, która nie przeszkadza w zachowaniu pełnego profesjonalizmu.

Dla każdego klienta oferujemy pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście. Nie tylko wysłuchamy Waszych pomysłów i oczekiwań, ale również posłużymy poradą bądź podrzucimy swoje propozycje, by efekt był dla Was jak najbardziej satysfakcjonujący. Będzie to dla Was oryginalne i niepowtarzalne doświadczenie.

W ramach sesji będzie możliwość skorzystania z usług profesjonalnej wizażystki. Zdjęcia dostępne będą w formie cyfrowej, jak i fizycznej w formie odbitek. Możliwy jest także wydruk wielkoformatowy zdjęć.

Koszt sesji wynosi 650 zł. Cena może ulec zwiększeniu w przypadku: wydruku wielkoformatowego, zdjęć w wynajętym wnętrzu, bardziej skomplikowanej stylizacji.

Serdecznie zapraszamy Państwa do studia fotograficznego znajdującego się na ulicy Narutowicza 47 m. 1 (znajduje się na parterze z wejściem przez brązowe drzwi, numer 1 na domofonie) lub na Piotrkowskiej 25 (wejście znajduje się od strony podwórka).

Z uwagi na Pańskie bezpieczeństwo zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny, aby uniknąć tłoku i kolejek w lokalu.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszych stron internetowych i zapoznania się z dostępną ofertą:

https://www.multiarte.com.pl

https://www.tomaszpawlakfotograf.pl

https://www.fotozwierzak.pl

Pozdrawiamy!

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: