Sprzątanie podczas imprezy, tel. 504-746-203, eventu, utrzymanie czystości, serw (89463)

Cena: oddam
Kontakt

504-746-203 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

czw 16 mar 2023 19:44

Opis Wyświetleń: 7

Sprzątanie obsługa imprezy, cena tel 504-746-203, koncert, targi, event, Wrocław.
Sprzątanie po koncercie, festynie, imprezie, Wrocław. Sprzątanie po koncercie, festynie, imprezie, Sprzątamy po  koncertach, festynach, jarmarkach, imprezach okolicznościowych, sprzątanie trawników placów, terenów zewnętrznych, zebranie i wywóz śmieci.
Oferujemy wywóz wszystkich śmieci po imprezach, eventach, wywóz zbędnych rzeczy, pozostałego wyposażenie. Sprzątanie, porządki po targach, eventach, konferencjach, wystawach, imprezach masowych.
Zbieranie śmieci, utrzymanie czystości w trakcie imprezy oraz uporządkowanie terenu po jej zakończeniu. Sprzątanie śmieci. Cena do uzgodnienia.
Sprzątanie dzikich wysypisk. Wywozimy zbędne rzeczy, niepotrzebne wyposażenie, graty, pozostałości również rzeczy gabarytowe.
Zapewniamy utrzymanie czystości  na imprezach, koncertach, festynach. Śmieci, butelki, puszki  i inne odpady są zbierane do worków przez naszych pracowników i składane w kontenerze. Po za zakończeniu imprezy cały teren jest dokładnie posprzątany z śmieci, odpadków, szkła, papierków. Imprezy masowe obsługa i utrzymanie czystości. Wrocław i okolice.
Przyjazd i wycena usługi jest bezpłatna.
Tel. 504-746-203, Wrocław
http://www.omegaplus.home.pl/sprzataniepoimprezie/

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: