Kamień murowy ogrodowy hydrotechniczny naturalny na dom ściany elewacje piaskowi (96430)

Cena: 36.00
Kontakt

604581097 Wyślij wiadomość

Ogłoszenie firmowe

Zobacz wizytówkę firmy

Lokalizacja
Data dodania

śro 24 maj 2023 16:05

Opis Wyświetleń: 8

Kopalnia kamienia Grabowie I to jedno ze złóż należące do firmy PPU Kamieniarstwo Pawlik ze wsi Grabowie koło Odrowęża.
W tej kopalni wydobywany piaskowiec żółty tylko i wyłącznie sposobami wyburzeniowymi za pomocą koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża piaskowca występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatyczno-udarowej . Po wykorzystaniu wiertarki pneumatyczno-udarowej zakładamy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem rozprężnym z wodą do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia .
Wydobyty piaskowiec naturalny przerabiamy w zakładzie kamieniarskim na : kamień murowy , kamień na ściany domu oraz kamień hydrotechniczny i kamień ogrodowy.
Nasza firma to polski producent wytwarzający i dostarczający takie materiały jak kamień murowy i kamień na dom i to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca , które to od milionów lat zalegały w skorupie ziemskiej do naszych czasów dla nas wszystkich.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: